Ar-Ge

Yapı ve İnşaat sektöründe sürdürülebilir hizmetler, yenilikçi vizyon ve ar-ge çalışmalarının önemlerinin artması, yüksek teknoloji uygulanan yeni ürünlerin piyasaya kazandırılması sonucunu doğurmaktadır.

Karyapsan olarak nanoteknoloji gibi modern ürünlerin ilçemizle tanıştırılmasını kapsayan öncü girişimler için, laboratuvar analizleri gerçekleştiriyoruz. Sonrasında zaman kaybetmeden belirlenen ürünleri ihtiyaçlara uygun ve doğru kalitede üretmeye başlıyoruz.

Biliyoruz ki Ar-ge çalışmaları hem rekabeti artırıyor, hem de her geçen gün daha teknolojik ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Bu durum son tüketici olan vatandaşlarımızın yararına çalışmalar yapılmasını ve üretilen her yeni ürünün insanlarımızın yaşam kaltesini artırmasını sağlıyor.Teknoloji ancak insanların refahı için geliştirildiğinde bir anlam ifade etmektedir.

Karyapsan olarak Ar-ge çalışmalarına verdiğimiz önem bu temel prensibe dayanmaktadır.

Aynı zamanda, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yeni, çağdaş yapılar da teknolojik ve sürdürülebilir inşaat malzemelerine ihtiyacı doğurmaktadır.

Kentsel dönüşüm çalışmaları güvenli yapıların yanı sıra, enerji tasarruflu, akıllı yapıları ve sonunda bu yapıları kuşatacak doğa dostu yeşil alanları gerektirecektir.

Tüm bu sürecin yenilikçi ürünlere olan talebi artıracağını bilmemiz, KARYAPSAN olarak bizim yaşam kalitesine verdiğimiz önemi daha da anlamlı kılmaktadır.

Copyright © 2014 KARYAPSAN A.Ş info@karyapsan.com.tr