Yapı Analiz

Ülkemizin çok önemli bir bölümü, başta deprem olmak üzere doğal afetlerin öngörülemeyen riskiyle karşı karşıyadır.

Kentsel dönüşüm kanunlarıyla birlikte, mevcut yapıların büyük bir bölümünün olası doğal afetlere karşı dayanıklı olmadıkları ve orta şiddetli bir deprem sonucunda ağır derecede hasar görüp yıkılma riski taşıdığı bilinmektedir. Bu ihtimallerin geçekleşme olasılığı ve ülkemiz tarihindeki diğer doğal afetlerin acı örnekleri de değerlendirilince, ağır sosyo-ekonomik sonuçların kaçınılmaz olduğu netleşmiştir.

Karyapsan, riskli yapılar konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla bugüne kadar yüzlerce yapının incelenmesi görevlerini de üstlenmiştir. Gerek ülkemiz gerekse ilçemiz için çok büyük bir öneme sahip olan “yapı ve analiz” başlığı altında çalışmalarımızı büyük bir özenle gerçekleştirmeye çalışıyor ve bu konuyu en önemli çalışma sahalarımızdan biri olarak görüyoruz.

Yapı analiz ve inceleme hizmetlerimiz hakkında aşağıda bulunan butona giderek bize ulaşabilir ve konuyla ilgili sorularınızı aktarabilirsiniz. Üstelik başvurularınız tam zamanlı olarak değerlendirilir ve başvuru sonrasında, aynı yöntemle sonuçlarınızı takip edebilirsiniz.     

Copyright © 2014 KARYAPSAN A.Ş info@karyapsan.com.tr