Kalite Politikamız & Belgelerimiz

Hizmet ve ürün kullanıcılarımızın her geçen gün değişen, gelişen ihtiyaçlarını temel almak öncelikli hedeflerimizden biridir. Hizmetlerimizin sürekliliğinin kullanıcılarımızın beklentileri ile doğru orantılı olmasını ilke edindik. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, doğru çözümler üretilmesini sağlıyoruz.

Sektörümüzle ilgili teknik gelişmeleri takip ediyor, üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknolojileri kullanıyoruz.

Kullanıcıların talep ettiği tüm ürünleri, doğru fiyat, doğru malzeme, doğru zaman ve miktarlarda, amacına uygun ve sürdürülebilir olmaları temelinde üretiyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizi, sorunsuz ve güvenilir şartlarda sağlayarak, modern kalite anlayışı ile sunuyoruz.

Çalışanlarımız Kuruluş Ortaklarımızdır” felsefesini benimseyerek kullanıcı memnuniyetini iş önem sıralamasında öncelikli görüyoruz.

 

Doğru ürün ve hizmet çözümlerine ulaşmanın ancak çalışanlarımızın eğitimi, katılımı, tatmini ve motivasyonu ile mümkün olabileceği anlayışı ile hareket ediyoruz.

Tedarikçilerimizi ve kullanıcılarımızı “kazan kazan” felsefesi ile faydaya dayalı olarak konumlandırmayı amaçlıyor ve sorunsuz yarı mamul, hammadde ve hizmet tedarik etmelerini sağlıyoruz.

Hata ve fire oranlarını azaltıp, maliyetleri en az seviyeye çekerek, kalitesi, verimliliği ve rekabet gücü yüksek bir kuruluş olarak “Tek seferde doğruyu yapmak” anlayışı ile çalışıyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda çalışan kalite yönetim sistemimizin günün şartlarına uygunluğu ve etkinliğinin garantisi olan, sürekli iyileştirme ve belirli aralıklarla gözden geçirme gibi  temel çalışma prensiplerinin, güçlü bir sistemin kilit öğeleri olduğunu biliyoruz.

Copyright © 2014 KARYAPSAN A.Ş info@karyapsan.com.tr